| anonim_4396 a întrebat:

Unde planificati sa mergeti in vacanta de iarna?

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Voi avea o tabara, cu vreo 80 de prieteni si amici (sper), undeva la munte, nu conteaza. 4 zile, in februarie.

| Emeraude a răspuns:

Pai, atata timp cat mi-o voi petrece cu cei dragi alaturi, nu cred ca mai conteaza locatia.Stii cum e, nu conteaza cand si unde, ci cu cinelaughing. Presupun ca imi voi petrece Craciunul acasa, parintii mei tin foarte mult la traditiile ăstea si nu rateaza nicio ocazie speciala pentru a strange cat mai multe persoane la un loc, fapt pentru care vom sta cu totii (unchi, matusi, verisori, nasi, mosi, stramosi si mai stiu eu ce) langa brad, vom canta colinde, mancam cozonac, bem vin fiert.Mmmm,deja sunt nerabdatoare big grin.De Revelion cel mai probabil voi merge impreuna cu prietenul meu si cu alti amici la munte, la o cabana, si apoi gata, o luam de la capat pana pe 1 Mai big grin.
Sarbatori fericite! happy

lolita
| lolita a răspuns:

Am planificat de acum patru luni sa mergem in sudul Spaniei ca este mai cald happy defat trebuia sa fie in octombrie dar cu timpul am amant pana pe 9 decembrie, sa vedem daca ajuingem intr-un final. de craciun suntem acasa si cam atat.

| Cryssy a răspuns:

O sa ma duc pe la tara pe la mine si cred ca si pe la iubitul meu, o sa mai stau si pe acasa, de Revelion o sa ma duc la niste prieteni impreuna cu iubitul meu... Cam asta o sa fac...

| Aliyaa a răspuns:

Acasa cu familia:X:X:Xsi toti cei dragi:X:X:X

| DonGiovanni a răspuns:

Acasa cu familia.

| theodoraafi a răspuns:

La bucurestihappy... apoi sper ca undeva la munte:X

| Onetwthree a răspuns:

Poi de craciun si revelion. la munte. intr. o pensiune, pensiunea pestera... unde am mai fost si e foarte frum\dancing:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca la bunici cu toata familia love struck adica : mama, tata, fratele, verisorii, unchii, matusile :X. Thu ce planuri ai?