| GabbyGabriella64 a întrebat:

Voi cate perechi de incaltaminte aveti in total? De toate felurile: adidasi, tenisi, eleganti, sandale, ghete, etc.si cate din fiecare?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nem tudom.
Sunt genul care se acomodeaza cu o pereche si uita de restul.
Cert este ca trebuie sa imi cumpar de toate. Nu mai am nimic nou.

| Drimmero a răspuns:

Cred ca undeva la 6 dintre care port doar 2 perechi de incaltaminte pentru ca imi plac si ma simt comod cu ele, pe restul le-am cam neglijat si sunt acolo la nevoie. Aici includ adidasii, pantofii sport sau de petrecere.

| SilentRain a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 perechi, urmează să îmi iau o pereche noua.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

1 de muncă.

| IarsiIar a răspuns:

Cred ca vreo 20. Evident, cu cizme, ghete, pantofi, pantofi-sanda, sandale. Nu port adidasi nici de frica.
Nu ma pune sa numar acum cate de fiecare, ca mor. Dar le port prin rotatie.

| Fashionista10 a răspuns:

4-5 adidasi
1 pereche de sandale
1pereche de ghete
1 pereche de cizme