| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati prefera?
A. Sa locuiti in tara, in apartament sau casa proprietate personala;
B. Sa locuiti in strainatate, in chirie ori casa cumparata cu credit ipotecar.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

A, ma descurc bine si aici

6 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Prima variantă, nu-mi place în altă țară.

| mont a răspuns:

Clar in tara, si pentru ca nu imi place strainatatea dar si pentru ca nu e bine sa ai de plata rate sau chirie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

B) Să locuiesc în străinatate(Olanda), în chirie. Dar până îmi voi termina studiile voi rămâne în țară totuși, la casa mea.
Dacă mă mut în străinatate aș vrea să am casa mea, dar nu cred că o să mi-o permit așa ușor, așa cred voi sta cu chirie la început. Oricum mai sunt mulți ani până să plec din țara asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| Hakuouki a răspuns:

Sa stau in afara la casa mea. Ce aici iti iei casa asa usor?

Răspuns utilizator avertizat