| Ofiintă a întrebat:

Unde ati prefera sa locuiti, casa sau apartament?

Răspuns Câştigător
| rockmeout a răspuns:

Mi-ar placea sa locuiesc la casapentru ca as avea un spatiu mult mai mare.M-as putea juca in gradina, as putea sa am mai muylta libertate, deoarece parintii mei nu m-ar mai auzi tot timpul cand tastez la calculator.As putea sa mananc capsusni si mere din gradina:X

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer apartament.
Pa, pa.

| luiza a răspuns:

La casa!

| Ofiintă explică:

Specificati de ce?

| wforweirdo a răspuns:

Cand eram mica stateam la bloc, acum stau la casa. Imi place mai mult. Mai mult spatiu, imi place ca la casa ai propria ta curte, bla bla.

| Domiinic a răspuns:

Apartament in cartier nu pot sa plec si casa dar sa fie la periferie e doar sa ne strangem sa facem galagielaughing

| Irina777 a răspuns:

La casa desigur, deoarece ai spatiu mult, esti liber! poti sa-ti faci si o gradina unde sa ai flori, e liniste, aer curat