| Cătălina_6063 a întrebat:

Voi ce face-ti cand va plictisiti? Vreau multe idei... ma plictisescbig grin

Răspuns Câştigător
| Cookieツ a răspuns:

Iesi in oras cu prieteni tai. Faci o plimbare prin parc.

3 răspunsuri:
| Mara_1046 a răspuns:

Citesc carti! Orice subiect mi se pare interesant. Ca si cum as face o excursie in alte locuri, alte lumi, alte timpuri la fiecare 2-3 zile. Cum termin de citit o carte, pornesc spre alta calatorie! big grin

| Sasha_2764 a răspuns:

Hmm... sunt sigura ca ai niste reviste mai vechi despre moda si vedete, citeste-o si fa comparatie cu ceea ce au fost o data si cu ceea ce sunt ei acum (mare schimbare la unii ), ai putea sa faci comparatie intre parfumuri laughing, sa iti strangi lucrurile norocoase intr-un loc si sa le aranjezi frumos tongue, sa incepi sa te uiti peste cartile de la scoala laughing ( glumesc)downloadeaza-ti un film de groaza (am cateva idei daca iti plac, mai mult filme de groaza "the grudge 3 devise sau mai multe parti daca vrei sau the grudge 2 sau the grudge 1, alice in wonderland, 28 weeks later cu siguranta nu mai adormi seara asta daca te uiti la el laughing)hmm ai putea sa desenezi ceva, sa faci felicitari, sa iti aduci aminte de unde ai lucru respectiv ( sa te uiti la un lucru mai vechi )sa iti iei toate bijuteriile si sa ti-le pui intr-o casetuta micuta si draguta pe care o poti decora cu niste paiete, fa-ti un orar zilnic pe un carton lipesti o foaie si aplici tot felul de paiete si cu scilipci si sa iti scrii orarul cu ceea ce trebuie facut de tine (eu fac asta in caz ca uit cevabig grin)

sa mai scrii in jurant ( daca ai unul )
daca faci colectie de martisoare incearca sa iti pui mintea la incercare daca mai tii minte de unde le ai ( pe fiecare in parte )
sa te uiti in oglinda si sa te strmbi si sa vezi cat poti rezista fara sa razi
incearca un nou machiaj ( sau ceva mai amuzant )
incearca sa iti atingi nasul cu limba laughing

| zER1k a răspuns:

Eu cand ma plictisesc de obicei citesc o carte sau ma uit la televizor. Daca nu merge asa nu stiu, fa ceva sa te distrezi