| Helllooooo a întrebat:

Voi ce faceti de valentine`s day daca nu aveti prieten\a? :\

15 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nimic,ce să fac?
Poate cu altă ocazie...

| TheAce a răspuns:

Eu am prietena si nu facem nimic de Valentine'slaughing. Valentine's e doar o sarbatoare kitschoasa pentru copii, ar trebui sa fii fericit/a ca nu ai nici o treaba cu aceasta zi. Eu unul o sa ma uit la meciul CFR-ului si probabil apoi in oras cu prietenii. U can do the samehappy.

| ghinionistul112 a răspuns:

Imi petrec o zi ca oricare alta... dar incerc sa ma indragostesc de o fata, dar sunt refuzat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Eu am prietenă dar îl fac singur, ea fiind plecată din localitate. O să mă uit la filme ce să fac.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dauti una

| NuMaContrazice a răspuns:

Maine am ore pana la 3, am meditatii de la 5 la 7, cand ajung imi fac temele (daca am ) iar daca nu am teme stau pe TPU. NIMIC SPECIAL.

| NoLiesJustLove a răspuns:

E o zi normala ca oricare alta.ies cu prietenii si poate merg la cumparaturihappy

| july00 a răspuns:

Habar nu am...toate prietenle mele merg cu prietenii lor..eu am sa plec undeva la bazin cu vreo 3-4 prieeteni (baieti )care nu au prietena laughingImi place sa stau cu baietii.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| CichasEmo a răspuns:

Ies cu prieteni in oras si ne batem joc de aia amorezati.

| CrazyStrike a răspuns:

Ce fac si intr-o zi normala. sau imi ofer cadou singur rolling on the floor

| VladCepeș a răspuns:

Meciul cu Steaua, MECIUL CU STEAUA! Ce Valentines Day? Și of-course, postăm răspunsuri cretine pe TPU la întrebări random :o

| Whiteness a răspuns:

Stau în fund cu telecomanda în mână uitându-mă la televizor.

| Pliculet a răspuns:

Nimic. (?! )