| colorsinsideme a întrebat:

Stiu ca toate fetele care au prieten cauta cadouri pentru. "minunata" zi de Valentine`s day! Eu m-am gandit sa-i cumpar prietenului meu un portofel si o cutie de bomboane Merci[pentru. ca le adorahee hee]. Voi ce cadouri faceti?[aveti idei mai originale, pentru ca eu am ramas in pana de idei]. Multumesc!:*

4 răspunsuri:
| christinebubu a răspuns:

Imi place ideea tabig grin
poti sa-i pui o poza cu tine in portofel:d

| Alina0491 a răspuns:

Eu de exemplu ii fac iubitului meu o pernita cu poza noastra... Macar asa. il " oblig " sa adoarma cu gandul la mine :d

| Andrulica a răspuns:

Hmmm.pai ai putea sa-i faci cadou un ceashappy jmeker sau...nu stiu ai putea tu sa fi cadoul pentru elsmug

| ViseInCulori a răspuns:

Eu i-am facut o poza cu noi 2love struck