| Curiera a întrebat:

Voi ce părere aveti despre turci? Cum vi se par ei stiți vreo diferentă între român si turc

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Cand vine vorba de dragoste nici una stiu sa ma indragostesc de cineva la fel de bine orice nationalitate ar avea depinde doar cit de mult imi place persoana respectiva. Diferenta este doar in crezurile religioase dar ca om fiecare e la fel se naste.se hraneste se imbraca, munceste, iubeste sufera si moare.

| Andrei200202 a răspuns:

Sunt oameni ca noi toți doar că suntem separați ca țări, limbă.