| anonima10 a întrebat:

Voi ce planuri de viitor aveti in ceea ce priveste cariera?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Buna!
sper sa nu radeti de mine.sad
dar, eu imi doresc sa devin actrita.
acum vine partea naspa.
visul meu este sa fiu actrita dar nu in Romania.
vreau in mexic.(nu glumesc)
din aceasta cauza, eu incerc sa muncesc mult, adica invat. stiu engleza destul de binebig grin, fac med de 2 ani.si o sa fac si anul viitor.
ma descurc si cu franceza.
stiu si spaniola.(nu atat de bine, dar inteleg tot ce se spune si se scrie.
dar, mi se pare un vis sa ajung pana acolo. dar in principiu vreau sa fiu actrita.
oricum, voi ce credeti? este doar un vis? poate deveni realitate?
pooop

| Abcfunny a răspuns:

Eu vreau sa ma fac Inginer Proiectant :d

| Bubiku a răspuns:

Eu vreau sa dau la un liceu cu profil engleza-romana, si sa ma duc mai departe la facultatea de litere ca sa "imi iau diploa" de profesor de engleza smug

| cr1st1n1k a răspuns:

Buna
pai eu vreau sa devin inspector opc
sau ceva la garda de mediu
uh c ganduri ai
?