| Andreea0612 a întrebat:

Voi ce temperatura suportati mai bine (cald sau frig)?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cald,nu suport frigul

| Wehrmacht a răspuns:

Caldura.Dar ar fi mai bine sa fie ceva 50-50.Nici prea frig dar nici prea cald.

| zurick a răspuns:

Frig

| dannyel86 a răspuns:

Frig.

| Rakanishuu a răspuns:

Cald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suport caldura, nu in exces dar o suport.Maxim 30 grade celsius.Dar frigul...nu prea.De axemplu azi, la 14 g tremuram.Depinde.Iarna cand e ger "curat" suport -15.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frig, mai ales când vine vorba de ploaie. Mereu mi-a plăcut să stau în ploaie :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigul.

| alinaiuliana89 a răspuns:

Caldura big grin nu stiu ce suporti tu mai bine dar daca ar fi si 50 de grade tot as suporta-o big grin frigul e de nedescris cate cojoace si haine sa mai tot pui pe tine cand iti ingheata si mucii din nas jur laughing

| lolita15 a răspuns:

Clar cald

| andyselena a răspuns:

Frig