| lalaballet a întrebat:

Voi credeti ca exista mos craciun si mos nicolae? daca da, pana la ce varsta vin ei?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Credeam cand eram mica si e chiar frumos sa crezi in mos craciun, pana pe clasa 8 a a tot venit mosul la mine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există Moș Nicolae si nici Mos Crăciun.Astea sint sărbători păgîne.

| zurick a răspuns:

Aaaa nu cred in asa ceva, o las pe sora mea sa creada in ei, iar daca nu ma surprinde destul mosu se apropie ziua mea :-D
Pai eu nu mai cred din a II-a si sora mea e a IV-a si eu i-am spus de vreo cateva ori adevarul, dar nu ma crede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 12 ani, pe ziua de 24 decembrie am inceput sa primesc bani de la ai mei. Mai bine asa. Oricum, Mosu' nu stie mai bine decat mine ce vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista atat timp cat crezi in ei.