| Iulia_2168 a întrebat:

Voi cum ati defini singuratatea? Considerati ca, comunicarea cu sinele duce la invingerea singuratatii?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu ma inteleg foarte bine cu singuratate, si ea cu mine! Ai definit foarte bine cauza acestei convietuiri! Sunt de acord cu tine! Eu ma inteleg minunat cu mine insami! Asa ca, atunci cand nu este si altcineva, ne simtim bine impreuna!

| Dariana a răspuns:

Nu chiar, comunicare cu noi insine duce la meditatie la linistire sufleteasca, pentru ca astfel ne punem gandurile in ordine si ne calmam atunci cand starea noastra cu cei din jur este tensionata. Oricine are momente de singuratate la un moment dat.happy