| Silvia a întrebat:

Voi cunoasteti useri de pe TPU? Nu ma refer sa va fi intalnit cu unii dintre ei, ci daca aveti cunoscuti, daca au cont pe site persoane pe care le cunoasteti, sau din cartierul vostru, persoane pe care le stiti din vedere, etc.big grin

Răspuns Câştigător
| stillhartu a răspuns:

Exact eluveitie smugsmug.
Numa stii ce nu-mi place? Ca nu pot sa pot cam toate intrebarile ce-mi trec prin cap ca apoi m-ai turna laughing
Asta e dezavantajul de a cunoaste oameni pe site.

12 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Nu am cunostinte pe site, am prieteni happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Daaaaabig grin... juno, stilhartu si rognakar big grin
Cu cine crezi ca ies eu in fiecare week'end sa ma distrez?laughing)

| Ana a răspuns:

Eu chiar nu cun p nimeni d aici, u?

luciana
| luciana a răspuns:

Nu din pacate nu am, sau din fericire, mai sti? Si aici e bine sa vorbesti deschis fara retineri ca x sau y te stie si mai duce si vb. prin vecini ce zici, ce gandesti, sau ca ai intrat aici printre atatia tineri...

| asya a răspuns:

Nu am cunoscut inca...si sincer nu as vrea sa cunosc...este un loc unde pot sa spun ce vreau fara nici o retinere... fara sa imi aud povesti mai tarziu!

| marry a răspuns:

Inca nu am intalnit personal pe nimeni...tongue

| Kandy a răspuns:

Nu cunosc pe nimeni, am doar id-ul unui utilizator happy dar nu vreau sa fie vreun cunoscut pe TPU pentru ca am spus niste lucruri pe care nu le cunoaste nimeni deci... sper sa nu intalnesc persoane cunoscute big grin

| cLaudYu a răspuns:

Mircea, suntem colegi de clasa.

| ZapaciLaa a răspuns:

Soryn93pk e vecinul meu

| koxatu a răspuns:

Da eu am un prieten care e pe forum si elbig grin

| tracky a răspuns:

TPU poate fi o metoda usoara de a-ti face prieteni, eventual iubiti sau dusmani happy

| nu-vreau-nume a răspuns:

Da, doar ca persoanele respective nu stiu ca si eu am cont:-))