| anonim_4396 a întrebat:

Voi de cat timp sunteti rockeri/house/rapperi/?

Care sunt melodiile preferate?

Imi puteti oferi o lista cu ce ascultati(si melodiile nu foarte des ascultate)?

Răspuns Câştigător
| tocoal a răspuns:

Rocker is de cand ma stiu, de mic copil.Si ascult Metallica,Guns N'Roses,Black Sabbath,Green Day,Slipknot,Skillet,Rammstein,Vita de vie,Ozzy Osbourne, Ac/dc, Scorpions.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va pis in freza aia care dati stupiduri.era o intrebare generala ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună. De la primul iubit. El se apucase de rock, așa că voiam să găsim un subiect de discuție comun. Am ascultat și eu doar așa, nu neapărat că îmi plăcea, mă plictisea pe atunci.
Dar între timp am găsit niște trupe și m-am atașat de acest gen muzical, care m-a făcut să îmi schimb radical preferințele și ideile de viață.

Le știi restul, ți-am zis.