| Dan a întrebat:

Voi din ce generatie faceti parte?

Mai mult in articolul de aici :

http://www.adevarul.ro/......73162.html

Acolo aveti categorii de generatii dupa ani, generatia baby boom, x, y, eu

Interesant articolul merita citit tot!

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Am citit articolul, este foarte interesant si am postat si un comentariu acolo. Eu fac parte din generatia "Baby boom" si sunt constienta ca, de noi toti depinde, cum va arata polupatia Romaniei peste ani. Sper ca responsabilizarea tuturor sa aduca un plus de imagine, in sensul pozitiv spus, pentru Romania si romani.
Felicitari Dan pentru postarea link-ului, sper sa-l citeasca cat mai multi useri.
O zi buna si multa sanatate.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Generatia Y big grin

| tania77 a răspuns:

Generatia x, foarte interesant articolul

| kayla a răspuns:

Generatia Y :d

| Cromasston a răspuns:

Generatia Y

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant.
,, Generatia Y``

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Generatia Y.