| UnBroken2016 a întrebat:

Voi faceti cadouri iubitei sau iubitului de Paste? De ce? Inteleg de ce se face asa de Craciun dar de Paste?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca as avea desigur ca da

| Mădă0611 a răspuns:

De Craciun de ce se face asa?

| UnBroken2016 explică (pentru Mădă0611):

Ca asa s-a invatat turma de oi. Cica traidite, ce stim noi. Tu oricum stiu ca nu primesti nimic de la Mos Cracila, esti fata rea straight face.

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnBroken2016):

La Mos Cracila voiam sa ajung. Eh, de paste vine urechila. smug

| OldSoul a răspuns:

OMG, bine ca-s single, stiam ca se face cadou de Craciun, dar daca se face si de Paste e aiurea, bine ca am aflat acum in timp decent, imi fac iubita dupa Paste laughing

| UnBroken2016 explică (pentru OldSoul):

Intreb asta ca am vazut ca multi pun intrebarea °ce cadou sa ii fac lui pisi de Paste? °. Eu nu am auzit asa ceva in viata mea, cadou de Paste. Poate un ou in cap daca ma enerveaza rolling on the floor

| OldSoul a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si eu sunt uimit... Poate un iepuroi si doua oua rosii, da, dar altceva nu am auzit pana acum sa-i faci cadou unei fete de Paste...

| UnBroken2016 explică (pentru OldSoul):

Astia clar traiesc pe Marte dar oarecum au dat de un site de pe Pamant rolling on the floor

| R0R0 a răspuns:

Mie mi se pare un gest frumos sa faci cadouri. Nu trebuie sa fie o sarbatoare anume, ci numai sa simti ca vrei sa faci asta. Daca unii vor sa faca si de Paste, ceea ce eu nu as face, sunt liberi sa daruiasca.

| UnBroken2016 explică (pentru R0R0):

Cand ai facut ultima oara un cadou cuiva neamuzanto? Chiar sunt curios laughing

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Chiar azi.
Nu stiu ce religie esti sau daca esti ateu. Cert e ca la ortodocsi sunt "Floriile".
Si, cu aceasta ocazie, i-am facut o surpriza bunicii mele.

| UnBroken2016 explică (pentru R0R0):

Sunt de-al lui Darwin laughing

| UnBroken2016 explică (pentru R0R0):

Azi sunt Floriile?

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Da.

| UnBroken2016 explică (pentru R0R0):

Nu vreau sa par nesimtit dar ce ai facut tu nu se poate numi surpriza. E ca prostia de ziua mamei cand se preface ca nu se astepta la un cadou chiar daca °trebuie ° sa ii dai un cadou in acea zi. Daca ii dadeai cu o saptamana, o luna inainte sau dupa, adica ° cand nu se astepta atunci da era surpriza. Intelegi?

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu se astepta fiindca si eu am nume de "floare".

| UnBroken2016 explică (pentru R0R0):

Bine.

| Idkidk a răspuns:

Nu am iubit.

Dar de Paşte i-aş da un parfum frumos şi un coşuleţ de Paşte cu dulciuri, că simbolizează primăvara.

Şi de Crăciun o bluză de aia frumoasă de sezon. happy Îmi plac alea.