| Anamaria_3702 a întrebat:

Voi faceti cadouri iubitei/iubitului de Mos Nicolae? Cum ar fi frumos intr-o relatie, sa se faca cadouri cu ocazia aceste sarbatori?

5 răspunsuri:
| BecauseOfYou a răspuns:

Pai dragut ar fi sa faci un cadou, nu neaparat scump si prea mult dar macar sa fie semnificativ, nu trebuie sa fie ceva gen anivarsarea ca sunteti impreuna, dar cat de cat, ceva dragut ce ai crede tu ca merita pentru ca il ai langa tine ^^

| KoRoGirl a răspuns:

In mod normal ar fi frumos, dar nu trebuie sa fie ceva mare ca la ziua de nastere sau de Craciun.Succes!

| DidiR19 a răspuns:

Buna!

Eu ii fac cadou iubitului meu de sarbatori, este foarte frumos intr-o relatie sa faci cadouri, sa iti surprinzi partenerul cu ceva frumos. Acum de sarbatori sunt specifice cadourile simbolice, facute de noi sau si cumparate dar sa fie ceva mai simbolic sa aiba amintire, cum ar fi o felicitare cu o declaratie de dragoste, o inimioara de plus pe care sa scrie "te iubesc". si chestii de astea simbolice.
Succes si sarbatori fericite!

| KidHug a răspuns:

Poti sa faci un cadou simbolic, poti sa intrebi daca asta i-ar placea, a.i sa eviti situatiile jenante pentru el/ea(daca el/ea nu au pregatit nimic)!

| CANDY_8725 a răspuns:

Eu cu iubita nostra ne facem... doar ceva gen fata de perna cu poza noastra... cana