| 8i9i a întrebat:

Voi pana la cat stati noaptea sa va faceti temele?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu îmi fac noaptea temele.Prefer să mă relaxez sau să dorm. Îmi fac temele dimineaţa sau după-amiaza.

| TeoPT a răspuns:

Nu sunt dintre aia care stau toata ziua si freaca menta si cand ajung acasa seara tarziu: "Aaa! Baaa! Eu maine am scoala! Aoleo!" straight face Intervalul de timp in care imi fac temele este 17:00-19:00. Daca inveti dupa amiaza, ar trebui sa faci 1 ora daca poti seara, si dupa aia dimineata restul. Nu iti face bine sa stai pana tarziu cu temele. Bafta

| fluturas a răspuns:

Era cand stateam si pana pe la 12 laughing

acum pe la 22hee hee

| Rukhsandra a răspuns:

Cine a zis ca imi fac temele noaptea?
raised eyebrows

| Ana a răspuns:

Dar cine isi face temele? eu una nu big grin

| AlerimxD a răspuns:

Nu stau până târziu, scriu până la 9 pentru că după ora asta sunt obosită şi nu mă mai concentrez aşa de tare. Oricum, nu am aşa de multe teme în clasa a VIIIa!
Xoxo.

| Anduciu a răspuns:

Maxim 22.Invat dupa-amiaza si imi place sa imi termin temele seara, ca dimineata urmatoare sa invat sau sa lenevesc.Plus ca imi place sentimentul de satisfactie pe care il am cand imi termin temele seara.

| lol1232 a răspuns:

Eu imi fac temele dimineata tu?happy

| madycumada a răspuns:

Da' pauze pentru ce exista?laughing
Atunci se fac temelebig grin La mate ca la restul' nu conteazalaughing

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Nu le facem laughing))

| Diana_6039 a răspuns:

1 noaptea tu?

| ஐNoNameஐ a răspuns:

Eu pana la 8:30. Prefer sa ma relaxez si sa dorm linistita.

| Myuu a răspuns:

Eu nu imi fac temele noaptea, le fac ziua de la 15:00 pana la 16:30 sau 16:00.

| 8i9i explică:

Eum sunt de dimineata trebuie neaparat sa stau pana pe la 11:30 ca sa imi termin temele cu tot cu pauze de relaxare.Asa e cand esti intr-a opta )):