| anonim_4396 a întrebat:

Voi păstrați ușor un secret? happy

36 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Extrem de ușor.

| Celcestietot a răspuns:

Da... poți să mi-l spui.

| RAY a răspuns:

In primcipiu nu-mi plac bârfele, dar de la un timp mam romanizat, trist

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu la bârfe m-am referit. Alea sunt de-a dreptul dizgrațioase...deși e ușor de alunecat în așa ceva. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Dă urechea mai aproape. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am greșit anul asta cu un user mi-a spus nu da poza si eu am crezut ca y nu va da, a fost aiurea, eu doar mossoti am incredere, e un om de nota 10, de atunci m-am invatat minte

| mentholinks a răspuns:

Il uit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ksf nai ksf

| Mosotti a răspuns:

Normal. Daca eu discut cu cine ceva, pai intre noi ramane si daca ne certam, asa e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Apreciez! Da, așa ar fi normal... Principiul acesta l-am adoptat și eu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da ai, te inveti minte, greșelile sunt mama învățături Kristin, invata din trecut mereu, tu visezi cu îngerași?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asa e, asa gandesc eu. Daca un prieten zice sa nu vb cu nimeni ceva, pai eu nu zic altui prieten chiar daca ala vrea sa afle ceva despre celalalt si chiar daca amandoi imi sunt prieteni la fel de buni.

| Catrice a răspuns:

Ehe daca ai știi cate lucruri stiu despre oamenihee hee numa bune de niște bârfe.

| SilentRain a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Contul meu nu are ureche laughing

| Alyra a răspuns:

Încă nu mi-a cerut nimeni să țin un secret, deci nu știu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur. Altfel nu mai e secret. Si nu ca usor, mereu.

Uite, zi unul, sa iti dovedesc big grin

| ovidiu29asd a răspuns:

Te referi daca ne prinde si ne tortureaza vreo organizatie juhadista? Da, cel mai probabil l-as pastra laughing

| RKBlue a răspuns:

"Secretul pe care il cunoaste mai mult de o persoana nu mai e secret."

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,e printre cele mai uşoare chestii din lume.Acum depinde şi despre ce fel de secret e vorba. Dacă e ceva grav, de viaţă şi de moarte, e mai greu, dar în rest, n-am probleme.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ușor, dar păstrez.

| Onisim10 a răspuns:

Contează ce fel de secret...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Onisim10):

Da, ai dreptate aici... straight face

| Sofer a răspuns:

Un secret, rămâne un secret happy desigur. Ți-ai trăda prietenul/a dacă nu ai ține acel secret.

| Celcestietot a răspuns (pentru Sofer):

Corect

| Onisim10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar aici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Onisim10):

Nope. laughing

| eckblume a răspuns:

Cand cineva iti destainuie ceva personal si te roaga sa nu il spui altcuiva inseamna ca are mare incredere in tine. Pastrez toate secretele. Nu am niciun interes sa le insir mai departe. Tin mult la respect, intelegere, promisiune.

| CleanHeart a răspuns:

Clar
Pastrez secretele cu sfintenie, asta inseamna sa fii de incredere.