| Mihnea_4399 a întrebat:

Cum va pastrati calmul?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Incerc sa numar pana la 10.

10 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ideea cu număratul este bună. Eu nu am prea avut probleme de genul căci sunt genul mai liniştit, dar profesoara de psihologie spunea că dacă vrei să te abţii să nu omori pe cineva de nervi, ar fi bine să numeri până la 10.happy

| JeSa a răspuns:

Răsuflând whistling adânc... tongue; dar tu?

auran
| auran a răspuns:

Calmul? Ce-i ala? Medicamenteeeeeeeeee...

| daniDeeDee a răspuns:

Nu prea imi pastrez calmul straight face imi ies repede din pepeni sad

stiu... defectu` meu sad

| Orannginna a răspuns:

Ma gandesc ca enervarea aia de moment mi'ar face rau numai mie. Bine ca reusesc intotdeauna.hee hee

| shalimar a răspuns:

Sunt o persoana mai nepasatoare.nu pun totul la inima. urasc sa tip. dar razbunarea calma e mai dulce decat un pumn la nervi.batting eyelashes

| ingerash_1766 a răspuns:

Am invatat sa ma stapanesc, inainte, in adolescenta imi ieseam din pepeni pentru orice, dar am vazut ca, daca esti nervos, spui sau faci ce nu trebuie, si atfel ranesti pe cei din jur...de atunci sunt cea mai calculata si stapana pe situatie, e simplu, trebuie sa te apti.Prin calm

| sweety_9492 a răspuns:

Hmmm cam greu eu mai intai umplu frigiderul cuiva si apoi ma calmez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respir adanc...ies putin la geam, iau aer...si imi masez tamplele

| kittycat a răspuns:

Cu greulaughing