| anonim_4396 a întrebat:

Voi păstrați ușor un secret? happy

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mintea mea e un altar al secretelor. happy

| Adry05 a răspuns:

Depinde cât de important e, dacă e chiar ceva mega intim pentru o persoană și important atunci nu spun, dacă e ceva semi banal dar de care persoanei îi e rușine spun eventual prietenului meu că ne cam spunem tot laughing dacă e o poveste care mi se pare amuzantă/șocantă o spun eventual și altora dar nu dau niciun fel de detaliu care ar putea identifica persoana

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde, insa de regula mi se incredinteaza secrete care mie mi se par penibile deci le uit instant... happy

| CinevaAnonimă a răspuns:

Depinde de secret. happy

| Mogiojojo a răspuns:

Nu-mi pot tine gura cand e vorba de un secret pentru ca eu in rest sunt super tacuta. Am pierdut si din cauza asta pentru ca oamenii nu mai au incredere in mine.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Eu mereu spuneam ca pot tine un secret dar nu pot face o promisiunelaughing
Cred totusi ca o sa ajung sa fac si promisiuni si sa ma tin de ele, nu pentru ca sunt legat de ele, asa cum am mai facut, ci din placere.