| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Voi staţi aici doar pentru fundiţe? Adică, mulţi din cei pe care îi cunosc dacă primesc o fundiţă sunt fericiţi ca şi cum ar primi 10000 euro. La ce vă ajută pe unii fundiţa?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu ajuta cu nimic, iti spun eu.

| Nymphetamine a răspuns:

Pe tine la ce te ajuta intrebarile stupide?happy

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Fiindca la un anumit numar de funde devii expert TPU si asta intr-un fel e ceva ce inspira mandrie, cand te gandesti ca ai devenit asa ajutand oameni.

| мιѕѕнαρριηєѕѕ explică:

@Nymphetamine ma ajuta sa imi dau seama dc stau unii aici

| Zodiacul a răspuns:

Funda pentru unii useri este un lucru de fericire deoarece li se imbunatateste punctele! Cu multe puncte poti ajunge in top! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?laughing