| Idkidk a întrebat:

Voi sunteţi sensibili?

31 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Da.
Tu?

| Florentina9210 a răspuns:

Da. Chiar daca par o tipa dura am un suflet sensibil si bun. Mai ales nu imi place sa vad cand animalele sunt batute. Asta urasc cel mai mult.

| Doub a răspuns:

Da, sunt foarte sensibilă, dar detest să arăt asta cu marea majoritate a persoanelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa țin în mine toate necazurile.

De asta când ma jignește cineva devin extrem de agresiv.

| chilledzebra a răspuns:

Da. Doar pentru ca uneori plangi, nu inseamna ca esti las. Inseamna ca lupti si vrei sa faci fata tuturor necazurilor. Inseamna ca esti puternic/a. Stiti? Mereu m-am intrebat si eroii plang? Adica si ei sunt persoane curajoase. happy Pun pariu ca le e tare greu.

| Idkidk explică (pentru chilledzebra):

Eu cam plang, sunt foarte sensibila!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Foarte.

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

Eu plâng...

| Idkidk explică (pentru Doub):

Te înţeleg!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Şi eu, mie imi e mila de acele animale, si de animalele de pe strada.

| Drimmero a răspuns:

Eu am un caracter puternic si nu ma las, daca sunt doborat/umilit de ceva anume, lupt pana se intoarce roata, niciodata nu m-am lasat. Cand vine vorba de persoane chinuite sau de animale chinuite, ma apuca groaza si simt repulsie fata de nenorocitii care au facut acelor fiinte inocente sa sufere!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Si mie imi e milaa de animalute!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, dar nu arat asta.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor E ok!

| RAY a răspuns:

Sa nu dea zeus sa ma sensibileze cineva ca provoc noul potopo voi plange 40 de zile si 40 de nopti si voi inunda pamantul, cred ca sunt o persoana empatica doar ca oamenii te iau de fraier daca esti bun cu ei

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Iubesc animalele, dar cand mai privesc cum nenorocitii aia de teroristi chinuie oameni nevinovati, deja imi vine sa le dau cu ceva in cap!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Eu odata am avut o tentativa sa dau la unu, dar imi era frica.

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Aia merita torturati la fel cum fac ei asta, merita sa plateasca cu aceeasi unitate de masura!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Noi avem suflet bun amandoua! big grin

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Da :3

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Da!

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Aia clar au probleme la scufita, pe acele rebuturi nu le-as putea numi ''animale'', jignesc acele fiinte inocente!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Is cretini!

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Cel putin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sunt fanatici religioși.

Dacă nu știai biserica asta a noastra a omorat mai multi oameni decât Hitler și Stalin la un loc.

Cifrele trec de 50 de milioane de morți dea lungul a sute de ani.

Asta din cauza ca erau fanatici religioși.

Asta face și Isis acum.

Doar ca la o scara mult mai mica.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu din toate cazurile ce a fost si ce s-a intamplat, dar ei vad asta ca pe o joaca, omoara in stil de distractie, Europa i-a mai si primit, cea mai mare naivitate a Europei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma laughing

Rusia vrea sa cucerească Europa.

De aia le-a dat bani la refugiați ca sa vina aici.

De unde aveau aia bani ca sa călătorească sute de kilometri când ei nu aveau nici ce manca laughing laughing laughing?

Ăștia s-au dat seama prea târziu și de aia au făcut gardurile alea.

Nu mai e mult și o vor destabiliza.

Sunt milioane de refugiați în Europa.

Iar pana ajung Americanii aici rusii ne fac praf.

În primul rand trimit 50 de bombardiere și fac praf România.

Și în doua săptămâni sunt la Berlin.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dat-o-n politica deja, si evreii sunt bagati in asta, este o adevarata cacealma aici, o sa fie scandal mare pe tema asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Desigur și chinezii și coreeni de nord sunt alături de rusi.

Toate sunt tari comuniste.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Rusii nu mai au treaba cu comunismul, chiar si asa, e complicata treaba, o lume plina de razboaie, sper sa nu iasa al 3-lea razboi mondial din aceasta pricina!