| anonim_4396 a întrebat:

Sunt si eu curioasa daca exista pe lumea asta baieti sensibili, emotivi si romantici! Baieti, voi cum sunteti, si cum vreti sa fiti abordati de catre o fata?

5 răspunsuri:
| bodysun a răspuns:

Direct, sau prin intermediul unor colege/prietene.

| Archangells a răspuns:

Baieti sensibili, emotivi si romantici? exista, dar se numesc gay si se imbraca in roz. Un barbat adevarat trebuie sa stie ce vrea de la o femeie, sa stie sa creeze atractie, sa fie arogant, cu o nota de umor, stapan pe situatie etc. si faza cu femeia sa abordeze e relativa. daca o vreau pentru sex e ok, ma bag in jocul ei, dar daca ar fi pentru ceva serios, majoritatea femeilor care abordeaza ar parea fie disperate, fie usor de dus in pat, asta din punctul meu de vedere. uneori aparentele inseala, trebuie sa incerci sa cunosti mai bine persoana

| AngelBoy a răspuns:

Toti suntem porci, nesimtiti, misogini si nu ne gandim decat la sex, restul e can can.

| alexandruu97 a răspuns:

Exista, daca o fata cu care sunt de mai mult timp si pe care o iubesc foarte mult mi-ar spune direct ca nu mai vrea sa stea cu mine as suferi foarte mult si nu stiu de ce as fi in stare

| scoobyd00 a răspuns:

Nu. La inceput toti suntem porci si ne gandim doar la sex. Dupa aia daca merita si caracterul ramanem in preajma.