| anonim_4396 a întrebat:

Voi sunteți supărați că ați apărut in această viață fără să vă intrebe nimeni sau recunoscători ca pentru un dar primit de la Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Teoretic sunt recunoscator, dar e dificil de pus în practică aceasta recunostinta, mai ales ca nu ma aflu in cel mai fericit moment al vietii mele la momentul actual.
Dar totusi, pana si suferinta te poate face intr-un fel foarte bizar recunoscator intrucat sa simti suferinta trebuie mai intai sa simti fericire si daca e sa fim smeriti trebuie sa recunoastem ca si cele mai mici clipe de fericire sunt o minune nemeritata in viata noastra.

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Nici una