| Sportacus123 a întrebat:

Pentru ce sunteți recunoscători?

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

Pentru totul sincer, chiar si pentru situatiile negative. Si alea sunt lectii.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru sănătatea mea și a familiei. Sunt foarte recunoscător că nimeni din familia mea nu are nicio problema serioasa de sănătate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru viață.

| sunteuwreslting44 a răspuns (pentru sadrian46):

Dar din curiozitate domnule Adrian in locul meu ce iti face daca un psiholog v-ar fi zis de telepatie si simtiti ca nu aveti intimitate? pana la urma trebuie sa fie o solutie, nu conteaza ca stie politia sau nu de telepatie dar faptul ca iti zice ca exista mai ales ca am anxietate, nu poate fi fapta penala? de exemplu eu daca am ganduri negre din cauza asta el nu pateste nimic? pai asa ma fac si eu psiholog si omor oamenii spunadu-le ca ii urmaresc non stop cu telepatie si nu patesc nimic daca ei isi iau viata? e cam ilogic.

| sadrian46 a răspuns (pentru sunteuwreslting44):

De exemplu eu daca am ganduri negre din cauza asta el nu pateste nimic? Nu, căci tu nu poți demonstra la poliție că aceasta este cauza. Poliția ca să acționeze are nevoie de dovezi.

| sunteuwreslting44 a răspuns (pentru sadrian46):

Ok dar fictiv vorbind daca ar exista dovezi pentru asta ar face dosar penal sau ce? apropo vedeti ca sunt psihologi sau criminali care manipuleaza pe altii sa se sinucida, nici acolo nu exista dovezi si totusi au fost prinsi, Charles Manson, deci?

| ALM2000RO a răspuns:

Pentru sănătate și pentru că am niște părinți iubitori, grijulii și atenți + un frate mai mic super de treabă. happy

| ILoveBlackCats a răspuns:

Pentru tot

| T0Teu a răspuns:

Cel mai mult, pentru mântuirea pe care mi-a oferit o în dar Dumnezeu. Nimeni altcineva n ar fi putut sa mi o dea și de asta El merita toată slava, deoarece nu a fost meritul meu, cu numai mila Lui!

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Absolut pentru tot.

| kalasnicov22 a răspuns:

Pentru ca unii ca tine nu-si gasesc perechea sa se reproduca. adica prost fara pereche.