| MrThalium a întrebat:

Voi urmariti "investigation discovery"? Daca da ziceti-mi o emisiune de pe acel post si un episod (despre ce este vb in acel episod)Vreau sa fiu sigura ca nu ziceti da doar pentru funda.

1 răspuns:
| MimiixD a răspuns:

Eu ma uit xD. Sincer, emisiunea care.mi place cel mai mult este Disappeared love struck. Ma uitasem la cazul lui Danice Day straight face. Deci tatal ei mi s`a parut sad. Chiar i'a simtit dorul iar atunci cand a facut 2 ani de la disparitie a dat drumul la 750 baloane in aer sad. Deci chiar m.a impresionat. Si pana la urma Victor Braun o omorase straight face. Da nu s-a gandit si el ca avea 2 copii thinking Si mai sunt multe cazuri, mai ales cel a lui Charlie Allen Jr. Acela mi s-a parut cel mai ciudat :-s.