| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Voi v-ati dat in ciocan(de la balci)? Eu m-am dat ieri http://www.youtube.com/watch?v=cwdLloMNrIk&feature=playe r_detailpage eu sunt in ciocan.Cum a fost cand v-ati dat? Eu aveam senzatia ca o sa cad. Vreau sa ma dau si azi:). fundita

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Vrei sa mor nici nu stiu ce este ala dar sigur fac icter daca este cum spui tu

| MaXSp3ed a răspuns:

M-am dat anul trecut prima oara, eram putin ametit si mi-a placut la nebunie, de abia astept sa vie si la noi, in falticeni.
La voi mai este sau s-a inchis?

| BiscuiteOreo a răspuns:

Mi-e cam frica, pentru ca nu m-am dat niciodata. :-s Merita sa ma dau?

| CookieDeea a răspuns:

Prima data mám dat la 8 ani.si mi sá parut foarte tare.si da parca ai o senzatie ca mai ai putin si cazi.dar oricum e super