| TanteMarianne a întrebat:

Vouă ce ciocolata va place? mie heidi florentina, kinder bueno si milka oreo.

11 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Merci, Schogetten, Ritter sport, Heidi sau ciocolata belgiana.

| vocea a răspuns:

Sincer Kinder Bueno, dar si milka, in rest ciocolata amaruie.

| BlackRose03 a răspuns:

1.OREO;
2.Milka oreo;
3.Kinder(orice tip)
4.Merci;
5.Praline in forma de scoica;
6.Trufe belgiene
7.Baci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate de la Kinder, altele nu-mi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milka cu bule
cu pete
cu oreo
cu orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ciocolata aia sub forma de fructe de mare, ciocolata cu lichior sau alte bauturi, Bellarom alba cu cocos din lidl - are gust de raffaello, primola cappuccino, kinder chocolate, kinder bueno, schogetten trilogia, katty truffle, baton milka cu oreo, poiana chokotoff, toffifee si clar mai sunt altele care nu-mi vin acum in minte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare
Cu alune și/sau lapte

| Niklauss a răspuns:

Eu sunt de parere ca ciocolata aierata e cea mai buna ciocalata, dar mai prefer si milka dar cand nu este deloc ciocolata este buna oricare laughing si sa nu uitam de batonul de ciocolata care este tatal ciocoatii laughing

| JustStitch a răspuns:

Buna, da si mie imi place ciocolata de la heidi, Kinder si Milka, iti doresc sa ai o zi frumoasa happy

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Ciocolata milka aerata, cu alune, milka oreo, alba, kinder bueno etc

| miolina a răspuns:

Apropo, profesorul de sport ar trebui sa le dea ciocolata elevilor pentru a avea mai multa energie. Sportivi de performanta in Romania.