| Andr33 a întrebat:

Voua ce materie vi se pare mai usoara : Limba engleza sau Limba franceza?

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Buna:*.
Pfoai engleza clarlove struck. o adorlove struck. ce m`as bucura sa reusesc sa o invat cat mai bine.chiar imi doreschappy.
In schimb franceza.mergelaughing... am avut niste profesoorioh go on. deci nu stim mai nimicstraight face. dar oricum eu engleza aleg\dancing

Pupici:*.

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franceza dar nu spun si ca o stiu bine dar am note mare, dar daca as fi obligata sa invat mi-ar face mare placere chiar si la capitolul gramatica. Mi-as fi dorit sa stiu mai multa engleza nu sunt nici bata da nici buna iar pronuntia mai lasa de doritsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza. Dar si germana. Le ador big grin cu franceza n-am nicio treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza! Mult mai usoarahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franceza si engleza ii faina da prima data cand am facut acea materie prof aia nu o stiut sa ne explice...