| inna a întrebat:

Voua ce va place mai mult limba si literatura romana sau matematica?

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

Servus inna:*
Imi place Romana - gramatica si-mi pare nespus de rau ca la liceu nu mai facem gramaticacrying si Matematica - Algebra pe care o si studiez din greu! Tie?

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai cand aud cuvantul "matematica" si o vad zambindu-mi gales din orar imi vine sa o iau la goana.Am avut cosmaruri cu Moivre inainte de tezalaughing
Pe cand la romana viata e bunahee heeMa simt in elementul meu iar cand e vorba de imaginatie nu am limitalaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Lb.romana.

| Hmmmm a răspuns:

Lb si lit romana.in nici un caz matematicalaughing

| juniper a răspuns:

Decat sa citesc zeci de romane, mai bine retin formule matematice.

| georgiana a răspuns:

In momentul actual matematica.

| daniDeeDee a răspuns:

Nu-ti spun ce limba imi place.tongue

| dyddyyyx18 a răspuns:

In ultima vreme prefer romana. happy
Inainte imi placea mate mai mult. happy

| Victoria a răspuns:

Limba romana. Dar si matematica imi place(doar algebra).

| SufletDeCopil a răspuns:

Matematica :O... yack! imi vine rau whistling
Mai bine prefer Romana love struck!

| Ana_6509 a răspuns:

Limba romana in mod cert! Matematica nu-i facuta pentru mine...

| Aries90 a răspuns:

Romana. Doar sunt la filo.big grinlaughing

| Seline a răspuns:

Rom.

| madalinutza a răspuns:

Romana, normalhappy

| MiSskAt-xx a răspuns:

Limba romana.:X
Ador gramatica! blushing

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Limba si literatura romana.winking:d. Tie?

| andy_3925 a răspuns:

Matematica.Romana o urasc, in special gramatica:-&

| nonameih0000 a răspuns:

Matematica... da e si aia grea so cealalta...nici eu nu stiu pacat de profa mea de romana ca daca ar fi alta poate mar face sa-mi placa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana ca o inveti de cand esti mic ca sa vorbesti si toate astealaughing si plus ca la romana in special daca faci literatura, doar trebuie sa stai si sa te gandesti la ceva frumos ca sa creezi o compunere cat mai buna big grinDeci nimic ce sa te stresezehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I like romanian language very much, ya. I hate mats; mats are nasty.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba romanalove struck. Nu le am cu calculele, numa` sa numar banii stiuwhistling laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana.

| BaddieBae a răspuns:

Literatura.Imi place sa citesc multkiss.

| bianka_7238 a răspuns:

Limba romana

| casy a răspuns:

Romana mai ales la literatura si mate e furumoasa mai putin geometrialaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing.