| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place avocado? Cum il mancati?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, imi place. Il maruntesc cu o furculita, daug sare, piper si usturoi granulat si il intind pe paine prajita. Am mai incercat si cu ciuperci prajite, puse deasupra.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe paine cu roșii si branza, cu omleta, cu ou fierte, in salata de rosii, cu somon, cu salata de ton, cu orez si soia si creveti.

| Celcestietot a răspuns:

Da, imi place. Cum il mananc? Cu poftahee hee!

| oglindasultanului a răspuns:

Doar maioneza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Am cumpărat odată din supermarket de poftă și când am gustat și am simțit acel gust uleios m-am oprit și nu a mai mâncat de atunci.

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu il pun pe lipie si il mananc wrap asa, cateodata si cu branza.Mancam wrap din asta zilnic la facultate, foarte bun