| Antogirl a întrebat:

Vreau farse cat mai multebig grin pentru mare

2 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

luati niste celofan transparent si lipiti-l intre vasul wc si capac …si apoi asteptati p.s:aveti grija sa nu uitati si sa mergeti dvs primul

3. adauga in cutia de lapte din frigider putin colorant alimentar (preferabil noaptea); dimineata mama va avea o surpriza foarte colorata (ps:nu este daunator)

4. una simpluta…schimba sarea cu zaharul si apoi asteapta reactia celorlalti cand vor gusta din mancare

5. ia-ti cativa prieteni, vreo 6, si mergeti la cofetarie; cereti o prajitura si lingurite pentru toti; apoi sa-i spuneti vanzatorului ca nu va permiteti mai multe; figura lui va fi de neuitat

6. aduna cateva ceasuri si pune-le sa sune la 6 dimineata in camera "victimei"

7. daca sunteti la un chef cu prietenii…si unul adoarme aprindeti o hartie, puneti-o in fata "adormitului" si strigati cu totii: FOOOOC! cand se trezeste aruncati cu apa pe el, pretext aveti

8. mergi la scoala/serviciu cu un cutit si cand colegii te vor intreba ce faci cu el, spune-le ca e "pentru orice eventualitate"

9. daca se poate schimba semnele de la toaleta sau de la cabinele de proba. barbati -> femei si invers…surpriza va fi neasteptata

10. fa-i semn la un taxi pe strada; cand opreste in dreptul tau deschide usa si pune piciorul pentru a-ti lega siretul; apoi inchizi usa si mergi mai departe
puneti pe o foaie faina si lipiti foaia pe tavan. curiosul care o va dezlipi va avea o surpriza neplacuta. - puneti pe mana unei persoane care doarme frisca si gadilati`l pe fata. hm.o farsa dulce. si-asa mai departe.big grin