| Alllllexandra a întrebat:

Vreau niste carti faine de citit gen Mai las-o moale cu fantomele de Megan Crewe, adica sa fie cu adolescenti, cu flirturi, cu din astea, dar sa aiba si un strop de aventura si risc si evident sfi.mersi mult:*. o, am uitat:dau funditalaughing

3 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

Iti recomand toate cartile din seria "Amurg" (sunt 4), "Jurnalele vampirilor", "Calaretul fara cap" si "Ciresarii". Mie astea imi plac mult sper ca o sa te incante si pe tine.

| CrisutzuxD a răspuns:

Cred ca glumesti...''Ciresarii''>?rolling on the floor

| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Buna!

Am citit o carte de acest gen, se numeste "Blestemul din Swoon"
de Nina Malkin si este exact ce vrei tu. Daca vrei si continuarea cartii:"Swear " tot de Nina Malkin, dar eu nu am gasit partea a-II-a

Sper sa le gasesti!