| KíÐÐα a întrebat:

Vreau niste status smechere happy Nu site, status aici tongue
Mersi happy

3 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Statusuri despre ce? pentru ca nu ai specificat despre ce o sa iti spun aici unele dintre statusurile mele preferate :
"Sa-ti vad mersul de la spate"
"Ea e barbie, lumea vrea s-o imite dar la cat de scumpa e nu isi pot permite"
- M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …
- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea
- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
-Un cerc de prieteni nu se face cu compasul"
-Mai available ca oricand!
- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…
- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.
- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.
Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta
.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata
.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.
- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine…….te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva….cu siguranta
nu as fi tu.

| Dσℓℓу a răspuns:

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
- La 13 ani e prea devreme, in noaptea nuntii este prea tarziu!
- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.
- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
- De ce sa bei si sa conduci
…. cand poti sa fumezi si sa zbori?
- Monitor de 21 de inch… sunt in extaz. DND plz.
- Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?
- Sarutul e o minunata inventie a naturii care ne opreste atunci cand cuvintele sunt de prisos.
- Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!
- Dragostea eterna dureaza 3 luni.
- Unde’s 2 puterea creste!
- Nu-ti ridica femeia la cer ca te va insela cu primul inger
- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.
- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.
- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

| Emmy_4021 a răspuns:

- Doar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur – Albert Einstein

- M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

- Am draci…. caut exorcist.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii….ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora….mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine…….te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

- Daca as putea fi cineva….cu siguranta nu as fi tu.