| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste statusrui faine scurte,...

Răspuns Câştigător
| LoveRu a răspuns:

Buna!happy
uite niste statuswinking:
-Sunt offline dar nu ma vezi tu bine!
-Exista doua tipuri de baieti:el si altii:X
-Love?! No...I prefer vodka!laughing

Sper ca te'am ajutat chiar daca nu am dat copy and paste de pe netlaughing)
Astea sunt status mele preferatewinking

2 răspunsuri:
| Vara200 a răspuns:

1.Cand dragostea vorbeste,parca tot pamantu-i mut !

2.Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut.

3.Nu mai suport.Nu-mi vine sa cred,ca l-am pierdut de tot !

4.Nu plange ca s-a terminat.Zambeste ca s-a intamplat.

5.Doare ca ne-am pierdut,dar mai mult doare ca ne-am mintit.

6.Intr-o zi ai venit ca o ploaie calda de vara.Mi-ai zambit si am simtit ca traiesc pentru prima oara.

7.Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta.

8.Eu joc un rol,ma prefac ca mi-e bine !

9.Ne privim in ochi ca doi straini,ca si cum nimic intre noi nu s-a intamplat.
Nu avem curaj sa ne vorbim.
Ce usor e sa ne facem c-am uitat.
Dar ne lipseste tot ce ne-a legat !

10.Cat de mult as fi vrut,inca de la inceput.
Sa iti spun ca esti tot ce-mi doresc.
Dar am fost prea timid sa-ti marturisesc.
Cat de mult eu Te iubesc ! love struck "

11.Cand ma gandesc la tine.
Incep sa-mi curga lacrimile.sad
Dar apoi ma gandesc ca nu merita.
Nici macar o lacrima.
Ci doar multa indiferenta ! oh go on "

12.Mi-e dOr dE tine,dAr mai aLes dE nOi`! sigh "

13.Nu plange ca s-a terminat,
Zambeste ca s-a intamplat... happy "

14.Nu te mai iubesc si acum,asa cum te-am iubit candva.
Dar tot nu pot sa cred
Ca ai pe altcineva ! sad"

15.OarE am cEruT prea mUlt,sa ti lA miNe.
PrObabiL cE siMt eu,nu a cOntaT peNtru tiNe`e!"

16.Cu prietenii aproape,treci peste toate!big grin"

17. Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată. "

18.Mi-e dOr dE tiNe,daR mai aLes dE nOi !

19.Dorul tau e coplesitor.
Daca nu te vad o zi ,am sa mor.
Numai de al tau dor.
Plang si urlu in dormitor !"

21.Acum tu esti departe
Si nu sti cat de tare ma doare
Nu se mai opresc lacrimile
De cand ai plecat de langa mine! Cam atatea stiu...sper sa-ti placa :*

| Byanca15 a răspuns:

Inchisa`ntre patru pereti. Aud` km` singur tu te certsi `! Regrete, lacrimi sau pareri, azi ai ucis ziua de ieri, si-ai ingropat ziua de maine, asa ca PLEACA, binee?

Esti un inger in visele mele, stapanesti inima mea. Esti un inger venit dintre stele, jumatatea ce`mi lipsea! `

Ma mint si acum, si desi imi este dor, pun orgoliul in fata sentimentelor!

Vreau sa rad cu tine, vreau sa plang cu tine, vreau sa traiesc, jur vreau sa mor cu tine, vreau s`avem copii, vreau s`avem o viata, vreau sa termin o etapa, alta e in fata! >

Refuz sa` mai fiu copila de altadata. S`a terminat, in sfarsit traiesc`! Sunt fericita, nu te mai iubesc `!

Mâine va fi frumos, mâine va fi mult mai bine, azi. E doar azi!

Copilaria! Singurul paradis pierdut!

Viaţa este o piesă de teatru,iar noi suntem actorii ei. Jucăm cu rolul neînvăţat şi nu e nimeni să ne sufle când ne-am încurcat.

Dupa dezamagiri sperante facute scrum, am deschis ochii, erai tu`.

Din cauza ta, sunt atât de fericită în aceste momente!

Maine iti spun sigur ca va fi` o zi mai buna; x! Adutsi aminte de ce ti-am promis. Acum e tarziu, noapte buna :*!

Ai aparuuTT candd Trebuiaa! ‹з

El a fost si va ramane doar al meu! :X

тє ιυвєѕ¢ :χ`pentru ¢a `:»`тє ιυвєѕ¢`:χ!

Nu pOth trai fara tine`!

Te vreau aproape! ♥"

Il `iubb` pentru. ca stiu ca asta`l face fericit =p~`

Haiii`tu iubiRe`. Ai incredeRe`in mine. Ca eu nu te-nsel pe tine:X!

Hai l0ve iubirea mea. Tu esti` t0aTa viata mea >; d