| patriciabianca39 a întrebat:

Vreau sa descarc jurnalul so hannah montana dar nu merge. Lam descarcat tot dar acolo imi apare label text sus si numi apar culorile deci puteti sa-mi spuneti de unde l-as putea descarca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| iepurica_7902 a răspuns:

Lasa-l in pace pe silviun95. habar-n-are cine e hannah montana!
ea e cantareata mea preferata! eu l-am descarcat de pe site-ul care scrie pe revista dar nu prea il mai tin minte. dar poate ca nu il poate ducecalculatorul tau. asa s-a mai intamplat si la o prietena ca m-a sunat ea disperata pe la 12 noaptea si eu abia adormisem:
- vino repede ca nu stiu ce se intampla si cred ca sunt in cel mai mare pricol!
-ce s-a intamplat?
-nu merge jurnalul so hannah montana in calculatoul meu!
-de asta m-ai sunat disperata la miezul noptii? m-ai speriat atat de tare...

6 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Ba ce`n puii mei va place de hannah montana? ce e ea de fapt? cantareata? actrita? pitipoanca? eroina? ce naiba e ca ma dispera faptul ca vad peste tot numai caiete hannah montana.penare.ghiozdane.jucarii de tot felul'

innebunesc! treziti`va la realitate copilasi! gasiti`va alti idoli. cititi carti. jucati tomanap. faceti altceva!

| patriciabianca39 explică:

Mersi oricum de raspuns dar nu ma ajuta mai ales a lui silviun95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah este cantareata dar normal ca baietii nu inteleg :
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa il descarc dar nu il vad sincer imi puteti spune unde e sau macar cum scriu casa il pot descarca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa il descarc dar nu il vad sincer imi puteti spune unde e sau macar cum scriu casa il pot descarca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi hannah montana or miley cyrus look rather tell you face a lot and I pla but not as a fan but as a friend because you're too FRUmidwife and the team saw on TV and I hope I'm not Marry in Europe, Hunedoara, city tree ever love you more bye kisses ceao dc forget my id contact you alex_boyss2010 sama