cami
| cami a întrebat:

Vreau sa fiu ceva mai nesimtita. Cum as putea reusi?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Dar cine a zis ca pana acum ai fost fata de treaba .si simtitahee hee? eu am stiut mereu ca ai o parte animalica in tine .Rrrr.
Apropo, nu ai invatat nimic din raspunsurile mele pana acum raised eyebrows?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@eu_o_mare_enigmma -tu nu ''pari'', chiar esti.baiatule,mai treci pe la scoala si numai dupa aceea sa ai curajul sa o faci pe @dmonik nesimtita.este totusi o mare diferenta intre voi, crede-ma.nu inteleg de ce adminii aproba astfel de caractere pe acest site, insa esti penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citind ghidul nesimtitului.
Uite cateva sfaturi:

1 Fii strident. Luptă cu toate mijloacele împotriva discreţiei.
2. Nu te gândi la ceilalţi. Fii egocentric.
3. Pătrunde pretutindeni. Nu te lăsa marginalizat.
4. Fă prozeliţi. O să vezi că nu e foarte greu.
5. Batjocoreşte lucrurile grave. Practică persiflarea mai ales când nu e cazul.
6. Arată-te opac la argumentele celorlalţi. Eventual refuză-le de plano.
7. Caută mereu prim-planul. încearcă să fii contaminant.
8. Evită să-ţi pui întrebări. Drumul tău e unul al certitudinilor.
9. Convinge lumea să se plieze pe setul tău de non-valori. Nu accepta compromisuri.
10. Nu uita că marele tău duşman e bunul-simţ. Combate-l cu fiecare gest şi cuvânt.

Uff. sper sa apreciezi.am stat acum sa caut cartea la 2 noaptea.

| utilizator.tpu_4564 a răspuns:

Nadajduiesc ca aveti simtu umorului si nu va ve-ti simti deranjati de inca o enigma.laughingSaitul esta e chiar..., funny!?confused

| luvgreen a răspuns:

Buna... dimineata! eu cred ca e simplu: priveste in jur! si ar fi pacat totusi sa te dai dupa ei... numai bine!

| utilizator.tpu_7888 a răspuns:

Nimic mai simplu. Te legi de mama cuiva, si se rezolva.tongue