| EeErrorS a întrebat:

Vreau sa fiu foarte motivat cand ma axez pe ceva, dar nu reusesc.cum as putea reusi?

2 răspunsuri:
| sCzKun a răspuns:

Implicate mai mult in activitatea pe care vrei s-o faci.Nu uita, rabdarea este cheia succesului.

| Ionela_6853 a răspuns:

Gandeste-te foarte mult la acel lucru...incearca sa il tii la degetul mic, daca este vorba despre o persoana insista sa fi alaturi de ea si cu siguranta vei fi motivat... daca este vorba despre un obiect stai cat mai aproape de el si tot asa vei fi motivat iar daca este vorba despre un gand gandeste-te la acel sentiment fie ca e bun fie ca e rau si cu siguranta vei reusi in plus nu lasa persoanele din jurul tau sa it distraga atentia de la ceea ce vrei tu sa fi atent