| MeGustaaaaa a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog unde pot posta iamginii si sa adaug si clipuri. Daca stiti ceva site'uri de creeat bloguri de orice fel va multumesc. Funda!kiss
P. S-Orice site e bun si daca nu pot posta clipuri.

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Eu mi-am facut blog acum (aproximativ)2 saptamani pe BLOGSPOT.
scrii pe google blogspot si o sa iti dea „create your free blog"e gratis si eu deja am postat niste texte si cateva imagini.are si optiunea de clipuri da eu nu am folosit-o deci nu stiu cat de bine merge.anyway.eu sunt multumita de blogul pe care l-am creat. sper ca te-am ajutat.bye bye:*:*

| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi site-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!