| SMTHING a întrebat:

Vreau sa imi schimb si eu numele da nu stiu ce nume! Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Ciprian271 a răspuns:

Da. Numele care ar trebui sa til pui ar fi cel care iti place cel mai mult din toata inima nu cel care til spun altii. Poti sa decizi singura asta. DA. Bine. Sper ca te-am ajutat.

13 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Clara.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

P. S: Numere real sau asta de aicea? Si de ce vrei sa il schimbi?

mlm
| mlm a răspuns:

Cel care al preferi, tu esti singura in masura sa hotarasti care va fi numele tau pe site.

| YepIsSuspended a răspuns:

Daca vrei sa se vada mai bine, ai putea sa il schimbi in LorryKiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kissme! happy sau numele din buletin?

| Flav a răspuns:

Presupun ca te cheama loredana, nu? Deci, simplu Loredana nick-ul. E un nume frumos, lasa trend-urile deoparte si pune-ti numele din nastere.winking

| MeimeiPinguinu a răspuns:

S3CRET LOVER, The dammed, sau simplu Loryhappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Flav, numele nu este DIN nastere. Este de DUPA nastere, insa se foloseste expresia "numele de botez" sau "de nastere".

| florar a răspuns:

Nu cere ajutor, numele e ceva personal, el te reprezinta; nu ti/ai putut alege numele real, nu? ai sansa sa iti alegi acum, tu; tine cont ca un nume ales spune cate ceva despre persoana in cauza, asa ca incearca sa alegi un nume care seamana... cu tine!

| Flav a răspuns:

Bine Zbenguici, am gresit, mi-e lene sa dau editare dar te corectez si eu. Numele de botez e cu totul altceva.winking

| Bianca_4346 a răspuns:

Un nume de zeita:D al meu e Nyx -zeita noptii mi l-am ales pentru ca ador egiptul http://www.sejuregipt.ro/zei/zei.htm

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pune un nume care sa iti placa tie mai multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crina