| TaкєMєHιgн a întrebat:

Stiu ca am mai pus o gramada de intrebari,dar cand vreau sa-m schimb numele de facebook,imi apare o sagetica cu numele mele anterioare ca sa-mi aleg unul dintre ele. Exista vreo restricitie la numarul de nume?
Va rog, ajutati-ma! FUNDA! >:

6 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Da,iti si spune asta de fiecare data cand iti schimbi numele si adevarul e ca nu ai decat un nume in buletin...sau gresesc?

| TaкєMєHιgн explică (pentru spy2o):

Era doar o intrebare, si vroiam sa stiu daca exista.AM dreptul sa-mi schimb numele, si da..GRESESTI.

| alexiacatelus a răspuns:

TaкєMєHιgн : buna! happy o intrebare mai intai : De cate ori ti-ai schimbat numele? pentru ca a 20 a oara, sau ceva de genul nu ti-l mai poti schimba. FUNDA? happy :*

| TaкєMєHιgн explică (pentru alexiacatelus):

Pai.M-i l-am schimbat de 5 ori, cred laughing))

| alexiacatelus a răspuns (pentru TaкєMєHιgн):

Mai incearca o data happy poate merge. daca nu... trimite un mesaj la fb center, sau fa-ti alt cont de fb happy

| Elyy_Yrysuta_1999 a răspuns:

Eu personal l-am schimbat de vreo 7 ori si nu s-a intamplat nimic deci nu cred ca exista nici o restrictie poti sa ti-l schimbi linistita ca nu este nici o restrictie e fb-ul tau