| toxicgirll a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la scoala de arte regina maria [ constanta ] la machiaj. Sunt in clasa a7 momentan. si as vrea sa ma inscriu din a 8 -a dar nu stiu daca se poate. am cautat pe internet dar... nu am gasit. daca stiti voi sau aveti siteuri unde sunt multe detalii va rog sa-mi ziceti si mie! Ms :*!

2 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Probabil e o scoala de arte si meserii, poti sa te inscrii dupa ce termini clasa a 8 -a, in loc sa mergi la liceu, mergi la scoala de arte si meserii, la machiaj.

| oanna_7222 a răspuns:

Da poti... dar la machiaj poti veni La Virgil Madgearu, are profil special. La Regina Maria s-ar putea sa treci cu greu probele sau deloc si dai si o gramada de bani rolling eyes