| superpissy40 a întrebat:

Vreau sa postez un status sau ceva pe Facebook...Dar nu am idee ce.As vrea un status/stare in care sa etichetez prietenii mei alaturi de o poza...Nu prea am idei. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| mona01 a răspuns:

Pai ai putea incerca una gen: Cat % tii la mine (sunt poze, sunt sigura) sau cat de bine ma cunosti cu intrebari de genu : cum ma numesc (numele intreg) sau care e data mea de nastere. sau da-mi un numar si sa fie : 1. Te plac; 2.Te urasc si asa mai departe. Sper ca te-am ajutat. happy