| Tourniquet a întrebat:

Vreau sa va spun ca voi abandona site-ul pentru ceva timp de vreme. Vreau ca totul sa se linisteasca. Cu campania, cu Loome (care ambele lucruri nu au nici o vina), cu Stela (care nu ne raspunde).
Sincera sa fiu mi-e dor TPU-ul de acum un an, de cand m-am inregistrat eu. Era Raluca care era mai prompta (vorba lui @Legiutoarea), era altceva nu ce este acum!
Mi-e dor de TPU-ul vechi, mi-e dor de Raluca... de tot!
Au aparut prostii, au intrat in campanie si uite asa de o saptamana incoace totul s-a dus dracului! (scuzati-mi expresia)
De ce @iustinel1999 si toti ceilalti care ati raportat in veselie in lung si-n lat, de ce ati facut asta?! De ce? Ca sa stricati TPU-ul, nu ca era el mai *fresh*?
Totusi, imi pare foarte rau pentru ce s-a intamplat!
O sa-mi lipsiti pentru o perioada de timp [nelimitata] vorbele bune ale doamnei @Luciana, ale lui @Legiutoarea, ale lui @NOname si comic-urile lui @Cretaker, @Mufla, @mhn24.
Va multumesc ca m-ati ajutat mereu! Va multumesc!
La revedere! Ne vom revedea dupa ceva timp! happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să ai grijă de tine și să nu uiți să revii!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Speram sa vii curand... sad

| clauss a răspuns:

Intradevar s a schimbat mult TPU si eu am avut o perioada cand m am retras sperand ca voi reveni si voi gasi ceva mai interesant, dar m am inselat. sper ca stela sa faca ceva ca se va pierde oameni importanti prin sfaturile lor si vor ramane copii care isi vor face temele intre ei

| Biencush a răspuns:

E aiurea ce se intampla, dar poate acest mesaj le va atrage atentia unora.