| nico1996 a întrebat:

Vreau sa vad pararile voastree. Daca manac de doua ori pe zi adica la scoala un sandwich si acasa la ora 5 fac 400 de abdomene in fiecare zi bnn nu am ridic de tot doar pe jumatatee dar credeti-ma isi fac efectul dulce nu mananc deloc dor cate un pic cand e vreo onomastica si atat si mananc doar 2 inghetate pe saptamana si atat doua felii de paine pe zi. ce ziceti e bine sau rau?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa respecti mesele zilei ca daca nu le tii mai rau iti faci, eu nu stiu cred ca mancam prost in ultimul timp si am luat tratament medicamentos timp de o luna dar dimineata ma trezesc cu mici dureri gastrice ceea ce deja simt ca se apropie momentul operatiei sau sa ma examineze mai in amanunt.

| alessia a răspuns:

Nu...de ce sa fie rau?thinking e foarte bine ca nu manaci dulce[ cred ca vrei sa slabesti nu?] in fineoh go on da sincer 400 de abdomene? ooo.ce fainhappy sunt foarte multe.bv`o tine`o tot asa.pa-pawave

| Ady93_2195 a răspuns:

Buna, ar mai trebui sa mananci mai o masa pe la vreo 8-9 dar sa nu fie mult de ex un sandwich, dar daca nu ai ameteli dimineata sau in timpul zilei atunci ii in regula.