| nico1996 a întrebat:

Hey vreau sa va cer o parere.Eu mananc in fiecare zi 2 mese pe zi, la scoala un sadwich si la ora 5, intr-o zi mananc cand vin de la scoala ciorba sau supa si in urmatoarea zi altceva adica orice in afara de ciorbe si supe si tot asa, o zi ciorbe, o zi altceva. Apoi dulce nu mananc deloc, adica dulciuri sau chipsuri si tampenii de astea.Paine mananc 2 felii pe zi, deci daca la scoala imi pun sandwich paine nu mai mananc deloc ca deja sunt 2 felii, apoi mai fac in fiecare zi 600 de abdomene in fecare seara dar nu intregi doar pe jumatate dar si acelea sunt foarte greau de facut insa eu le fac tot timpul fara oprire. Apoi sucuri acidulate nu beau doar la diferite ocazii, onomastice sau de astea, in rest beau apa plata sau minerala. Dupa ora 6 nu mai mananc decat fructe, mai ales mere pe care le ador! Fac asa pentru ca, cand esram mai mica eram grasuta aveam 76 de kilograme iar in 2 ani am slabit foarte mult si acum am 60, Cum vi se pare dieta mea sa zic asa?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Bravo tie ca poti tine dieta asta, ce sa zic... tine o tot asa