| nico1996 a întrebat:

Vreau sa va cer o parere. Vreau sa dau jos cateva kilograme, eu fac mula miscare fac in fiecare zi abdomene si ziua si dimineata cate 400 uneori si mai mult si mai fac multe exercitii de pe internt pentru fund,picioare, talie, maini, si timp de 10-15 min fara oprire alerg pe loc.De mancat mananc foarte des supe si ciorbe si in rest nu mananc dulce, sau multa paine, mananc doar 2 felii pe zi neagra, nu mananc foarte mult prajit, mananc multe fructe si legume, si cateodata mai mananc cate o inghetata care nu are multe calorii.Ce spuneti? E bine?

3 răspunsuri:
| MaskOfSanity a răspuns:

Da, doar că ar fi ok să renunţi la dulciuri şi prăjeli în totalitate, ca să vezi rezultatele mai repede. Şi aleargă normal, nu pe loc.

| MLorand78 a răspuns:

Da Niko e bine, dar pana la rezultate va trebui sa mai astepti 2 luni. Bafta!

| Lifegreen a răspuns:

Tine-o tot asa, dar rezultate o sa vezi mai tarziu. dupa 2-3 luni
Bafta in continuare!