| lory_8089 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de about me la hi5:X:X: funda si vot la cel mai bun:X:Xpwp

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

"about me " se numeste about me cu un scop, sa scrii acolo despre tine despre ce iti place. Noi habar nu avem ce iti place tie deci cred ca intrebarea nu isi are rostu, fi inventiv/a si scrie despre tine nu niste porcarii trase la xerox care la gasesti pe toate hi5-urile, asta mi se pare de prost gust, orucum e treaba ta.

| lory_8089 explică:

Daca vroiam raspunsul tau nu mai postam aceasta intrebare...laughing

| lory_8089 explică:

Mai astept alte rasp...