| Kitty77 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii, as amai de strada... va roog sa ma ajutati.

dau fundita la cele mai tari si voturi la ceilalti.

3 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Incearca:
Lil Jon and The East Side Boyz, Ice Cube - Roll Call
Grasu' XXL -Evident
Roy Jones-Can't be Touched
. Lil Jon-Bia Bia

Astea sunt mai "de strada", cum zici tu
Chamillionaire - Ridin' ft. Krayzie Bone

| Primo a răspuns:

Hmm melodii de strada asculta si tu Puia. Roa are o melodie tare ascult-o se numeste: Ne place, mie imi place daca si tie iti place funditahappy

| ANDREI_7565 a răspuns:

B. U. G. Mafia - Cat Poti Tu De Tare, Baboi ft. Puya & Ruxandra V. - Efectul Banului, Parazitii - ARDE, Eminem - Mockingbird, dj robert georgescu feat laura-i can feel(extended mix)... funda?